Endermologie LPG / Endermolab

 

 

 

Już 9 na 10 kobiet, bez względu na wiek czy wagę, jest narażonych na cellulit, a problem ten narasta wraz z upływem lat. Cellulit objawia się w postaci gruzełkowatej „skórki pomarańczowej” stopniowo uwydatniającej się na biodrach, brzuchu, udach i pośladkach. Siedzący tryb życia i niezrównoważona dieta powodują, że cellulit się rozwija, pojawiają się również wałeczki tłuszczu. Ponadto występujące u kobiet ciągłe wahania poziomu hormonów (cykl miesiączkowy, ciąża, menopauza) sprzyjają magazynowaniu i budowaniu rezerw tłuszczu. Większość kobiet bezskutecznie próbuje redukować cellulit za pomocą różnych środków – od diety i intensywnych ćwiczeń, poprzez różnorodne kosmetyki tradycyjne i alternatywne kuracje, aż do leków wyszczuplających.

 

 

Zabieg na ciało Endermolab to jeden z wielu programów systemu LPG® Endermologie®.

 

 

System ten to unikalna technologia pozwalająca modelować sylwetkę, usuwać tłuszcz, likwidować cellulit oraz blizny w sposób całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny. Dzięki zabiegom Lipomassage marzenie wielu kobiet o pozbyciu się nieatrakcyjnych miejsc, likwidacji nadmiaru krągłości i poprawie wyglądu staje się rzeczywistością!

 

 

lpg endermologie

 

 

 

Endermolab Endermologia – Lipomasaż – działanie

 

 

Metoda LPG Endermologie polega na oddziaływaniu na skórną i podskórną tkankę łączną. Opiera się ona na unikalnym, opatentowanym procesie – dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Technika ta, zastosowana do terapii tkanki łącznej, powoduje tworzenie fałdy skórnej, która jest masowana przez rolki wprowadzane w zgodny lub przeciwny ruch obrotowy, w zależności od celu terapeutycznego i stanu tkanki.

 

Główna głowica wyposażona jest w 3 (w przypadku modelu terapeutycznego Keymodule I) lub 2 (w przypadku modelu kosmetycznego Keymodule S) dołączane moduły zabiegowe. W zależności od ustawionego programu oraz celu, który chcemy osiągnąć, głowice wytwarzają ciągłe lub rytmicznie zmienne podciśnienie. Efektem takiego oddziaływania na tkankę łączną jest stymulacja unaczynienia, eliminacja toksyn, pobudzenie wymiany komórkowej, zmniejszenie retencji wody przez uaktywnienie układu żylnego i limfatycznego.

 

 

Lipomassage by LPG Endermologie - zabiegi endermologi na ciało

 

 

Znakomite, niekiedy spektakularne wyniki, jakie daje Endermologia można poprzeć pomiarami i zdjęciami wykonanymi przed i po serii zabiegów. Niektóre osoby zmniejszyły rozmiar noszonego ubrania o jeden lub dwa numery! Co najważniejsze, zmiany zachodzą w miejscach, w których są one najbardziej pożądane, przy zachowaniu bez zmian takich miejsc, gdzie zmniejszenie objętości nie jest potrzebne. Ponadto uspokajające i relaksujące działanie zabiegu daje uczucie komfortu i pomaga zwalczać stres. Rezultaty jakie osiąga się dzięki zabiegom Endermologii zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.

Efekty zabiegów endermologii można zobaczyć już po pierwszej wizycie – skóra wyraźnie się wygładza i nabiera sprężystości, ale pełen efekt znacząco zredukowanego cellulitu i wyszczuplenia / wymodelowania sylwetki widać dopiero po zakończeniu całej kuracji.

 

 

 

Zabieg Endemologie LPG Endermolab

 

 

Przed zabiegiem pacjent otrzymuje specjalną odzież zabiegową (tzw. endermowear), w którą musi się przebrać. Kostium ten jest niezbędny ze względu na specyfikę zabiegu, ułatwia poślizg i przesuwanie rolek urządzenia po ciele w obszarze zabiegu. Sam zabieg jest masażem mechanicznym z wykorzystaniem podciśnienia, wykonywanym specjalną głowicą i kontrolowanym przez dedykowane oprogramowanie urządzenia.

endermologia na ciało - zasada działania

Działająca głowica urządzenia powoduje, pod wpływem wytworzonego podciśnienia, powstanie fałdy skórnej, która następnie jest poddawana masażowi mechanicznemu – rolowaniu na zewnątrz i od wewnątrz przez specjalne rolki, mogące działać w jednakowym lub przeciwnym kierunku. Intensywność podciśnienia jak i częstotliwość i kierunek obrotu rolek jest dobierana indywidualnie by zabieg był jak najbardziej efektywny a jednocześnie jak najmniej bolesny. Ruch rolek oraz podciśnienie pobudzają krążenie, metabolizm i stymulują skórę do regeneracji. Podczas zabiegu poprzez układ limfatyczny usuwane są z organizmu toksyny i tłuszcze, a stymulowana intensywnie skóra rozpoczyna intensywną produkcję elastyny i kolagenu, co dodatkowo poprawia jej elastyczność.

 

 

LPG Endermologie Lipomassage

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

 • żylaki, zapalenie żył
 • choroba nowotworowa
 • przepuklina
 • naczyniaki
 • ciąża i 4 miesiące po porodzie (do 6 po cięciu cesarskim)
 • uszkodzenia skóry
 • zażywanie leków na krzepliwość krwi

ZALECENIA

W trakcie trwania kuracji zalecamy przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania, lekka gimnastyka oraz, w celu uzyskania pełnego efektu drenującego, wypijanie ok. 2,5 l wody dziennie!

Zabiegi wykonywane są w serii, aby uzyskać optymalne rezultaty zalecamy:

 • kuracja podstawowa - 14 zabiegów wykonywanych po 2-3 tygodniowo
 • kuracja uzupełniająca - 7 zabiegów wykonywanych po 1-2 zabiegi w miesiącu

Kuracja uzupełniająca ma za zadanie podtrzymanie i utrwalenie efektów kuracji podstawowej nawet o 40%!

EFEKTY

 • redukcja cellulitu
 • redukcja tkanki tłuszczowej
 • modelowanie i kształtowanie sylwetki
 • ujędrnienie i wygładzenie skóry
 • ujędrnianie skóry po odchudzaniu
 • stymulowanie unaczynienia oraz poprawa krążenie krwi i limfy
 • eliminacja toksyn z organizmu
 • rozluźnianie napiętych mięśni

 

 

W naszym gabinecie oferujemy cztery główne programy zabiegowe:

 • Lipo-masaż – usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • Lifting ciała – unoszenie pośladków
 • Ujędrnianie – likwidacja rozciągniętej skóry
 • Korekcja blizn

 

Pełna procedura zabiegowa w naszym gabinecie obejmuje: konsultację przed zabiegiem, analizę ciała oraz pomiar współczynnika BMI, zdjęcie sylwetki na fotostacji, opracowanie indywidualnego programu pracy z klientką, konsultacje dietetyczne, właściwy zabieg.

Dodatkowo w cenie zabiegu gwarantujemy napój hipotoniczny oraz ponowne zdjęcie na fotostacji po zakończeniu serii zabiegów – dla wizualizacji osiągniętych efektów bądź do ukierunkowania dalszych działań w kolejnych zabiegach. Po zabiegach zalecamy trening cardio na siłowni.

 

 

 

Przyjdź i pozwól się odmienić