Odchudzanie przez zamrażanie

 

Trenujesz regularnie, zdrowo się odżywiasz, a nie możesz pozbyć się miejscowej tkanki tłuszczowej zapraszamy cię do Kliniki Beauty Mazowiecka 13 na zabiegi kriolipozy.

Przyjdź na bezpłatną konsultację dobierzemy ilość zabiegów idealnie dopasowaną do twoich potrzeb.

 

Co to jest kriolipoliza?

Kriolipoliza to nowatorska technika służąca do nieinwazyjnej i przede wszystkim trwałej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez działanie niskich temperatur. Zabieg Kriolipolizy został wynaleziony w Stanach Zjednoczonych prze dwóch lekarzy ze szpitala z Massachusetts. Udowodnili oni w 2008 roku, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż inne, otaczające je tkanki i umierają już w temperaturze 3 °C. Lekarze dowiedli, że kontrolowane miejscowe chłodzenie tkanek powoduje ubytek komórek tłuszczowych, w związku z czym również utratę podskórnego tłuszczu.

 

Zabiegi kriolipolizy wykonujemy od ponad 5lat, mamy bardzo duże doświadczenie i wiedzę jak odchudzić twoje ciało.

Wybierz zabiegi kriolipozy w centrum szczecina w klinice Beauty Mazowiecka 13
Postaw na nowoczesną, bezpieczną technologię, która skutecznie usuwa tkankę tłuszczową.

 

 

kriolipoliza LipoCryo

 

 

Jak działa kriolipoliza?

 

Na skutek mrożenia lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny, po czym wydalane z organizmu. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu Kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki, takie jak skóra, mięśnie i nerwy.

Zabiegi wykonywane są w obrębie brzucha, ud, grzbietu, oraz ramion. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów, melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu.

 

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.

 

 

 

Zabieg

 

Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np. na brzuchu, w okolicach bioder, w dolnej części pleców czy na ramionach.
Likwidacja komórek tłuszczowych prowadzona jest w sposób selektywny i w pełni kontrolowany. W celu osiągnięcia rozpadu komórek tłuszczowych stosuje się temperaturę 3 °c. Na skutek mrożenia doprowadzamy do rozpadu komórek tłuszczowych, które są następnie stopniowo usuwane przez krew i limfę po czym naturalnie wydalane z organizmu. Rezultaty użycia techniki lipocryo u większości pacjentów są zauważalne po 6 tygodniach po zakończonej serii zabiegowej. Jeśli pacjent będzie przestrzegać zasady zdrowego stylu życia, utrata masy ciała będzie trwała, podobnie jak w przypadku tradycyjnej liposukcji.

Proponujemy zabiegi krioilipozy, które wykonujemy na sprzecię medycznym firmy hiszpańskiej lipocryo. urządzenie posiada certyfikat medyczny i gwararantuje naszym klientom bezpieczeństwo i bardzo dobre efekty.

 

 

 

 

 

 

kriolipoliza LipoCryo

 

ODCHUDZANIE PRZEZ

 

 

ZAMRAŻANIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża i karmienie piersią
 • zaburzenia pracy nerek
 • zaburzenia pracy wątroby
 • miejscowe zaburzenia krążenia
 • cukrzyca
 • padaczka
 • rozrusznik serca
 • krioglobulinemia
 • choroba Raynaud
 • pokrzywka z zimna
 • miejscowe stany zapalne
 • otwarte rany

ZALECENIA

Zabieg przeprowadzany jest w kilku sesjach, w zależności od obszaru zabiegowego oraz wielkości tkanki tłuszczowej.

 

Czas trwania zabiegu zależy od grubości warstwy tkanki tłuszczowej.

 

Zalecany odstęp między kolejnymi zabiegami to 6 tygodni.

EFEKTY

Zabieg jest w pełni bezpieczny i bez powikłań. Metoda jest w nieinwazyjna, niechirurgiczna, podczas zabiegu nie używa się nacięć ani znieczulenia.

 

Widoczne efekty po zabiegu:

 • wyszczuplanie ciała
 • usunięcie zalegającego wokół brzucha i w pasie tłuszczu
 • odtłuszczone pośladki
 • zmniejszenie otyłości ud i cellulitu
 • poprawa elastyczności skóry
 • wyszczuplenie ramion

 

 

Po wykonanym zabiegu, na obszarze zabiegu występuje zaczerwienienie, może również wystąpić uczucie odrętwienia. Stan ten może się utrzymywać do kilku godzin po sesji zabiegowej. W wyjątkowych sytuacjach może pojawić się niewielki krwiak, który w ciągu kilku dni ulegnie resorpcji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może podjąć swą normalną aktywność z uwzględnieniem ograniczenia intensywnych ćwiczeń fizycznych przez okres od 7 do 10 dni. Natomiast u osób z luźną tkanką i kobiet po porodzie mogą wystąpić miejscowe, powierzchniowe przymrożenia naskórka. Jest to odmrożenie 1-go stopnia, które ustępuje bez śladu po ok 7 dniach.

 

 

 

Przyjdź i pozwól się odmienić