Gabinet kosmetyczny Klinika Beauty 

 

Gabinet kosmetyczny Klinika Beauty w Szczecinie czyli w jednym miejscu wszystko czego potrzebujesz by poczuć się dobrze w swoim ciele. Jest takie miejsce w Szczecinie, gdzie spełniamy Wasze marzenia. Z przyjemnością witamy Ciebie w naszym gabinetach Kliniki Beauty przy ul. Kołłątaja 31 w Szczecinie.

 

 

To właśnie tutaj odchudzamy, usuwamy cellulit, odmładzamy i upiększamy!!!

 

 

Nasza klinka to więcej niż gabinet kosmetyczny, ponieważ sprawiamy, że spędzony u nas czas zaowocuje dobrym samopoczuciem i zadowoleniem z osiągniętych efektów.

 

 

 

Zabiegi kosmetyczne, kosmetologia estetyczna, zabiegi odmładzające, medycyna estetyczna, lifting twarzy i powiek

 

Młody wygląd , niezależność i pewność siebie to właśnie osiągniesz przychodząc do nas. Nasza oferta inspirowana jest Twoimi potrzebami, od 2008 roku zapewniamy usługi na najwyższym poziomie. Przede wszystkim jest dla nas ważna satysfakcja Klientów, nasze zabiegi i urządzenia to najnowsze osiągnięcia dzisiejszej kosmetologii. Klienci, którzy obdarzyli nas zaufaniem cieszą się z młodego wyglądu i dobrego samopoczucia. Gwarantujemy długotrwałe efekty, dzięki temu otrzymujemy pozytywne oceny.

 

 

 

Trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej, usuwanie cellulitu, modelowanie sylwetki

 

Nasze zabiegi zatrzymują przede wszystkim procesy starzenia, przywracają pożądany wygląd twarzy i ciała. Poprawiamy niedoskonałości, które przeszkadzają wam na co dzień.

Za pomocą nowoczesnych, a przede wszystkim nieinwazyjnych metod wymodelujemy Twoje ciało. Dodatkowo zlikwidujemy cellulit, rozwiążemy problemy skóry i dobierzemy idealną dla ciebie pielęgnację domową. Mamy też w ofercie zabiegi dla kobiet z problemami hormonalnymi.

 

 

Cofamy czas dla Ciebie

 

 

Szanujemy Twój czas, dlatego większość naszych zabiegów to najnowsze propozycje w kosmetologii „krótkie zabiegi”. Efekty tych zabiegów z pewnością zobaczysz już po pierwszej wizycie.

Nasz salon kosmetyczny jest w samym centrum Szczecina. Jesteśmy częścią dużego kompleksu dla kobiet. W związku z tym tylko u nas możesz łączyć zabiegi z treningami w klubie fitness Lady Fitness Mazowiecka 13. Połączenie zabiegów, treningów oraz diety to gwarancja 100 procentowej satysfakcji.

 

 

 

Depilacja laserowa, zabiegi pielęgnacyjne

 

Możesz umówić się u nas, także na podstawowe zabiegi kosmetyczne, depilację, pielęgnację paznokci, oczu. Wszystko w jednym miejscu, w związku z tym dobrze zaplanowana wizyta zaoszczędzi Twój cenny czas.

 

 

Przyjdź i pozwól się odmienić!

 

 

Nasz zespół to specjaliści, którzy są dla Ciebie, posiadają doświadczenie, wysokie kwalifikacje i szkolenia. Ponadto zapewniają bezpieczeństwo i trafny dobór zabiegów w zależności od Twoich potrzeb. Na pierwszym spotkaniu wspólnie omawiamy jaki jest problem i dobieramy odpowiednie zabiegi. Często łączymy różne technologie, ponieważ to przyśpiesza i wzmacnia efekty. 

 

 

NASZ ZESPÓŁ

 

 

 

 

Nie czekaj zadzwoń i umów się na wizytę już dzisiaj kontakt