Zabiegi odchudzające – nadwaga i otyłość to problemy, które dotykają bardzo dużą grupę osób, bez względu na wiek i płeć. Jest też wiele powodów gromadzenia się tkanki tłuszczowej i odkładania jej w różnych obszarach ciała. Najczęściej powodem jest zła dieta i brak ruchu. Jednak również osoby, które dbają o siebie, stosują zdrową dietę i ćwiczą, często nie radzą sobie z opornym tłuszczem. Bardzo często u kobiet, przyczyną nadmiaru tkanki tłuszczowej jest zaburzona gospodarka hormonalna.

 

 

 

Jak szybko schudnąć?

Dzisiejsza kosmetologia ma bardzo szeroką ofertę zabiegów odchudzających do miejscowego usuwania tkanki tłuszczowej. Najczęściej wykorzystywane technologie to:

  • Zabieg odchudzający Kriolipoliza – schładzanie tkanki tłuszczowej
  • Zabieg odchudzający Thermolifting – fale radiowe podwyższają temperaturę w tkance tłuszczowej
  • Ponadto zabieg odchudzający Onda – mikrofale Coolwaves podwyższają tkankę temperaturę w tkance tłuszczowej
  • Endermologia LPG – masaż w podciśnieniu
  • Fala uderzeniowa – rozbijanie komórek i złogów tłuszczowych

 

 

 

 

Wszystkie zabiegi są nieinwazyjne i bezpieczne dla klienta

Zabiegi odchudzające powoduję trwałą redukcję komórek tłuszczowych lub zmniejszają ich wielkość, dzięki osłabieniu błon w komórkach. Komórki zmniejszają swoją objętość, dzięki temu redukuje się ilość tkanki tłuszczowej.

Zabiegi odchudzające dają trwałe efekty, gwarantowane badaniami klinicznymi. Dodatkową opcją jest łączeniu dwóch lub więcej zabiegów odchudzających w jednym pakiecie. Taki dedykowany dla danej osoby pakiet przygotowuje kosmetolog, po wcześniejszym rozpoznaniu problemu i na podstawie analizy składu ciała.

 

 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani zabiegami odchudzającymi, zapraszamy na zabiegi odchudzające do Kliniki Beauty w Szczecinie

 

 

 

 

Zabieg odchudzający ONDA- redukcja opornej tkanki tłuszczowej.

W zabiegu Onda wykorzystane są mikrofale Coolwaves, które docierają do głębokich warstw skóry, gdzie znajduje się tkanka tłuszczowa. Zabieg zmniejsza ilość komórek tłuszczowych na stałe. Dodatkowo redukuje cellulit i napina skórę. Dzieje się tak, ponieważ zastosowano dwie głowice, które penetrują skórę właściwą na różnej głębokości. Godnym uwagi jest fakt, iż efekty widoczne już po pierwszym zabiegu. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Onda jest zabiegiem odchudzającym na takie partie ciała jak brzuch, nogi czy plecy.

 

 

 

WIĘCEJ O ZABIEGU URZĄDZENIEM ONDA

 

 

 

 

Zabieg na odchudzanie kriolipliza Lipo Cryo

Dzięki badaniom, które potwierdziły, że bardzo niska temperatura trwale niszczy komórki tłuszczowe, powstały zabiegi krioilipolizy, które powodują całkowity rozpad komórki tłuszczowej. Godnym uwagi jest fakt, iż po zabiegach, na obszarach, gdzie był on wykonany, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Po 6 tygodniach od zabiegu mamy ostateczne efekty redukcji wagi i obwodów. Ponadto zabiegi są bezbolesne i nie wymagają okresu rekonwalescencji. Idealny zabieg wyszczuplający brzuch czy boczki.

 
 
 
WIĘCEJ O ZABIEGU KRIOLIPOLIZA

 

 

 

 

Zabieg na redukcję tkanki tłuszczowej Thermolifting – trójpolarnymi falami radiowymi

Fale radiowe podczas zabiegu podgrzewają komórki tłuszczowe, co powoduje osłabienie błony komórkowej. Staje się ona bardziej przepuszczalna i nadmiar tłuszczu wydostaje się poza komórkę, co powoduje zmniejszenie jej objętości. Po zabiegu nasze ciało jest wymodelowane, a ponadto dzięki działaniom fal radiowych na fibroblasty ujędrnia się i zmniejsza się cellulit.

 

 

 

 

WIĘCEJ O THERMOLIFTINGU

 

 

 

 

 

Zabieg modelujący i odchudzający Endermologia LPG

Sekret zabiegów Endermologii LPG to dwie rolki mechaniczne, które w podciśnieniu i w zależności od potrzeb w różnych kierunkach intensywnie masują ciało. Komórki tłuszczowe poddane tak intensywnemu działaniu zmniejszają swoją objętość i dzięki temu zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej. Dodatkowym efektem zabiegu, oprócz odchudzenia jest redukcja cellulitu i ujędrnianie skóry.Godnym uwagi jest fakt, iż po zabiegach Endermologii LPG sylwetka jest szczuplejsza, a ujędrnione ciało pozbawione jest cellulitu.

 

 

 

 

WIĘCEJ O ENDERMOLOGII LPG

 

 

 

 

Fala uderzeniowa Storz Medical zabieg odchudzający

W zabiegu tym fale akustyczne wykorzystuje się do rozbijania złogów tłuszczowych, przede wszystkim daje to szybki efekt redukcji cellulitu. Dodatkowym jednak efektem jest zmniejszenie się tkanki tłuszczowej. Natomiast uszkodzone komórki tłuszczowe usuwane są przez układ limfatyczny. Dlatego nasze ciało staje się gładkie pozbawione cellulitu i tkanki tłuszczowej. W badaniach klinicznych udowodniono, że połączenie zabiegu falą akustyczną z kriolipolizą znacznie poprawia i przyśpiesza efekt opornego tłuszczu.

 

 

 

 

WIĘCEJ O FALI UDERZENIOWEJ STORZ MEDICAL

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE DO NASZEGO GABINETU KOSMETYCZNEGO KLINIKA BEAUTY PRZY UL. KOŁŁĄTAJA 31 W SZCZECINIE KONTAKT

 

zabiegi odchudzające na ciało Klinika Beauty Szczecin