Terapie na twarz

 

 

 

 

Głębokie oczyszczanie

zabiegi pielęgnacyjne na twarz

 

Odnowa i regeneracja, poprawia zaburzenia pigmentacji skóry, odżywia i rozjaśnia skórę.

 

Mikrodermabrazja korundowa usuwa zrogowaciałe warstwy skóry, poprawia mikrokrążenie, daje szybki efekt odmłodzenia, poprawia elastyczność, zmniejsza pory oraz doskonale oczyszcza i dezynfekuje skórę.

Dodatkowy efekt usunięcia zrogowaciałego naskórka uzyskujemy przez użycie kwasów owocowych.

Wprowadzenie aktywnych składników za pomocą mezoterapii bezigłowej zapewni długotrwałe nawilżenie, odnowę oraz natychmiast poprawia jasność i blask skóry.

 

Kwas hialuronowy

zabiegi pielęgnacyjne na twarz

 

Terapia ultra-nawilżająca stworzona dla skór nadmiernie wysuszonych.

 

Zabieg oparty o maskę kolagenową Hyaluronic Acid, która wywodzi się z oryginalnej macierzy kolagenowej wzbogaconej w dodatkowy składnik aktywny. Kwas hialuronowy zapewnia nawilżenie skóry, odbudowuje strukturę połączeń międzykomórkowych i stymuluje syntezę kolagenu typu I nadając skórze optymalną elastyczność.

 

Dla skór naczyniowych

zabiegi pielęgnacyjne na twarz

 

Wyjątkowo delikatna kuracja dla skór wrażliwych oraz naczyniowych.

 

Wysoko skoncentrowane wyciągi roślinne, wpływają na ukojenie cery oraz jej regenerację.

 

 

 

 

zabiegi pielęgnacyjne

 

 

 

Mezoterapia bezigłowa


Zabiegi Matrix połączone z mezoterapią

 

 

 

Przede wszystkim jest to nowoczesna technologia dająca możliwość dokładnego i skutecznego stworzenia matrycy kolagenowej podobnej do ludzkiej skóry. Korzyści jakie otrzymujemy w wyniku ich zastosowania to:

  • aktywacja preparatów odbywa się bezpośrednio przed zabiegiem
  • działanie przynosi natychmiastowy efekt
  • oprócz tego posiadają naturalny zapach,nie zawierają środków konserwujących (bez parabenów), a więc nie uczulają!

 

W trosce o państwa jeszcze lepszy wygląd proponujemy zróżnicowane zabiegi “matrix”, które w oparciu o wysoko skoncentrowane składniki znakomicie radzą sobie z takimi problemami jak:

  • wiotkość skóry
  • brak nawilżenia
  • pękające naczynka
  • przebarwienia
  • oprócz tego zmarszczki
 

 

 

MEZOTERAPIA Z MATRIXEM EKO BOTOX

 

Złożona terapia linii mimicznych i zmarszczek okolic czoła, oczu, nosa i ust. Mezoterapia bezigłowa i płaty kolagenowe nasączone Okta- i Pentapeptydami, które wykazują działanie podobne do Botoxu. Odpręża mięśnie mimiczne przy pomocy DNA roślinnego pochodzenia, które redukuje wydzielanie acetyloholiny-neurotransmitera odpowiedzialnego za skurcze mięśni. Ponadto terapia odbudowuje bilans wodny skóry.

 

MEZOTERAPIA Z MATRIXEM HYALURONIC ACID

 

Intensywna terapia nawilżająca i rozprasowująca zmarszczki dla uzyskania gładkiej i świeżej skóry. Mezoterapia bezigłowa kwasem hialuronowym z zastosowanie specjalnego płata kolagenowego nasączonego kwasem hialuronowym redukuje zmarszczki i linie mimiczne poprzez syntezę kolagenu typu I. Zabieg wygładza i zagęszcza skórę już po pierwszej aplikacji zwiększa nawilżenie skóry jak i ochrania ją przed transepidermalną utratą wody.

 

MEZOTERAPIA Z MATRIXEM VITAMIN C

 

Innowacyjna terapia antywolnorodnikowa dla skóry z problemem kruchych naczyń oraz z oznakami fotostarzenia. Mezoterapia bezigłowa z ampułką witaminy C z płatami kolagenowymi nasączonymi czystą witaminą C, która ma działanie intensywnie antyrodnikowe. Łagodnie rozjaśniania skórę oraz całościowo wyrównuje jej koloryt. Ponadto zabieg wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne oraz przywraca właściwy bilans wodny skóry, a także stymuluje produkcję kolagenu.

 

 

 

 

Przyjdź i pozwól się odmienić